פסיכולוגית קלינית – אודות

פסיכולוגית קלינית – אודות

שלום,

 

אני בת 40, נשואה ואם ל-3. פסיכולוגית קלינית מומחית בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית PsyD מארה"ב ורשיון בפסיכולוגיה קלינית של משרד הבריאות בישראל. אני מטפלת מזה 14 שנה, כיום מטפלת במבוגרים ומתבגרים בקליניקה פרטית ברמת השרון ובשדה ורבורג (ליד כפר סבא). אני מומחית בטיפול בנשים בהריון ואחרי לידה ועובדת בבריאות הנפש לאשה באיכילוב. מרצה בנושא דיכאון וחרדות בהריון ואחרי לידה ומנהלת פורומים בנושא זה. אני חברת ועד באגודה הישראלית לפסיכותרפיה בין אישית ומעבירה קורסים בפסיכותרפיה בין אישית בדיכאון.

 

בעבודתי כפסיכולוגית אני נפגשת עם מגוון רב של אנשים מבחינת גיל, מצב נפשי ורקע אתני. בקליניקה ברמת השרון וליד כפר סבא, אני מטפלת במבוגרים, זוגות, ילדים ומתבגרים הנמצאים בתקופות של משבר – אבל, מחלות, פיטורין, גירושין, קשיים בין אישיים וכן בתקופות של נישואין, הריון ולידה. כמו כן אני מטפלת באנשים הסובלים מדיכאון וחרדה. יש לי ניסיון במגוון גישות טיפוליות: השתלמתי בטיפול דינאמי ארוך וקצר מועד, בטיפול זוגי, בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ובפסיכותרפיה בין אישית בדיכאון ודיכאון לאחר לידה.

 

במפגשים הראשונים של הטיפול אני מתרשמת מהצרכים והמטרות של כל אחד וממליצה על הטיפול המתאים וכן על משך הזמן המומלץ לטיפול. ההחלטה לגבי המשך הטיפול נלקחת במשותף ולאחר הסבר לגבי אפשרויות טיפול אחרות.

 

לאורך השנים צברתי ניסיון במרפאות לבריאות הנפש ובבתי חולים בארה"ב ולאחר מכן בישראל. עבדתי במשך שנה במרכז "לטם" באיכילוב שם השתלמתי בטיפול בנשים שעברו טראומה מינית. טיפלתי במשך שנתיים במבוגרים במחלקת אשפוז יום בגהה ועבדתי תקופה קצרה בשירות פסיכולוגי חינוכי בפרדסיה.

 

סיימתי התמחות בבית חולים ציבורי קליפורניה פאסיפיק מדיקל סנטר במרפאת מבוגרים שם טיפלתי במבוגרים הסובלים ממגוון קשיים בתחום הבין אישי והזוגי כמו גם בנשים אחרי לידה במקביל טיפלתי גם באנשים הסובלים מהפרעות נפש קשות ומאושפזים לתקופה קצרה במחלקה סגורה. התמחתי גם במרפאה ציבורית בסאן פרנסיסקו (RAMS), שם עבדתי עם מבוגרים ומתבגרים הסובלים מדיכאון, חרדה והפרעות נוספות וכן במרפאה פסיכיאטרית בעיר אוקלנד בקליפורניה. שם עבדתי בעיקר עם מבוגרים שעברו טראומות שונות בילדות. את הסטאז' עשיתי בשירות הפסיכולוגי של בית ספר Head Start שמסובסד על ידי ממשלת ארה"ב ומיועד לילדים ממעמד סוציואקונומי נמוך מאוד. שם עבדתי עם ילדים בגילאי 3-5 ומשפחותיהם. את לימודי התואר השני והדוקטורט בפסיכולוגיה  PsyD בנושא טראומה משנית בתקופת ה-11 לספטמבר 2001 סיימתי בבית הספר לפסיכולוגיה של קליפורניה, באוניברסיטת אליינט בסאן פרנסיסקו.