פסיכולוגית קלינית – אודות

פסיכולוגית קלינית – אודות

שלום,

אני בת 46, נשואה ואם ל-3. פסיכולוגית קלינית מומחית בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית PsyD מארה"ב ורשיון בפסיכולוגיה קלינית של משרד הבריאות בישראל. אני מטפלת מזה 18 שנה ובשנים האחרונות גם מכשירה ומדריכה אנשי מקצוע בתחום של בריאות הנפש לאשה וטיפול בדיכאון וחרדה. כיום מטפלת בקליניקה פרטית ברמת השרון ובשדה ורבורג (ליד כפר סבא) וכן בזום. אני מומחית בטיפול בנשים בהריון ואחרי לידה וחוקרת בבריאות הנפש לאשה באיכילוב. מרצה בנושא דיכאון וחרדות בהריון ואחרי לידה ומנהלת פורומים בנושא זה. חברת איט"ה (האגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי), חברה בעמותה לפסיכוסומטיקה במיילדות וגניקולוגיה בישראל, חברת ועד באגודה הישראלית לפסיכותרפיה בין אישית וחברה במספר ארגונים בין לאומיים. מלמדת CBT ופסיכותרפיה בין אישית בנושאים של הריון ולידה ומעבירה קורסים מוזמנים בנושאים אלו בארגונים שונים.

בעבודתי כפסיכולוגית אני נפגשת עם מגוון רב של אנשים מבחינת גיל, מצב נפשי ורקע אתני. אני מקבלת בקליניקה ברמת השרון ובקליניקה באזור כפר סבא, שם אני מסייעת למבוגרים ומתבגרים הנמצאים בתקופות של משבר – אבל, מחלות, פיטורין, גירושין, קשיים בין אישיים וכן בנושאים הקשורים לפריון, הריון, לידה והדרכת הורים. כמו כן אני מטפלת באנשים הסובלים מדיכאון חרדה וocd. יש לי ניסיון במגוון גישות טיפוליות: טיפול דינאמי ארוך וקצר מועד, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, מיינדפולנס ופסיכותרפיה בין אישית (IPT) בדיכאון ודיכאון לאחר לידה.

 

במפגשים הראשונים של הטיפול אני מתרשמת מהצרכים והמטרות של כל אחד וממליצה על הטיפול המתאים וכן על משך הזמן המומלץ לטיפול. ההחלטה לגבי המשך הטיפול נלקחת במשותף ולאחר הסבר לגבי אפשרויות טיפול אחרות.

 

לאורך השנים צברתי ניסיון במרפאות לבריאות הנפש ובבתי חולים בארה"ב ולאחר מכן בישראל. עבדתי במשך שנה במרכז "לטם" באיכילוב שם השתלמתי בטיפול בנשים שעברו טראומה מינית. טיפלתי במשך שנתיים במבוגרים במחלקת אשפוז יום בגהה ועבדתי תקופה קצרה בשירות פסיכולוגי חינוכי בפרדסיה. בשנים האחרונות אני עובדת בבריאות הנפש לאשה באיכילוב.

 

סיימתי התמחות בבית חולים ציבורי קליפורניה פאסיפיק מדיקל סנטר במרפאת מבוגרים שם טיפלתי במבוגרים הסובלים ממגוון קשיים בתחום הבין אישי והזוגי כמו גם בנשים אחרי לידה במקביל טיפלתי גם באנשים הסובלים מהפרעות נפש קשות ומאושפזים לתקופה קצרה במחלקה סגורה. התמחתי גם במרפאה ציבורית בסאן פרנסיסקו (RAMS), שם עבדתי עם מבוגרים ומתבגרים הסובלים מדיכאון, חרדה והפרעות נוספות וכן במרפאה פסיכיאטרית בעיר אוקלנד בקליפורניה. שם עבדתי בעיקר עם מבוגרים שעברו טראומות שונות בילדות. את הסטאז' עשיתי בשירות הפסיכולוגי של בית ספר Head Start שמסובסד על ידי ממשלת ארה"ב ומיועד לילדים ממעמד סוציואקונומי נמוך מאוד. שם עבדתי עם ילדים בגילאי 3-5 ומשפחותיהם. את לימודי התואר השני והדוקטורט בפסיכולוגיה  PsyD בנושא טראומה משנית בתקופת ה-11 לספטמבר 2001 סיימתי ב"בית הספר לפסיכולוגיה של קליפורניה", באוניברסיטת אליינט בסאן פרנסיסקו.